Apartmán 2+KK - 42,8 m2 / 1. NP
Číslo I.2
Stav Prodaný
Podlaží 1. NP
Dispozice 2+KK
Plocha bytu 39,3 m2
Terasa
Sklep 3,5 m2
Celkem 42,8 m2
Cena včetně 15 % DPH -

Stáhnout vše jako zip Stáhnout standardy v pdf

Standardy

OKNA, DVEŘE
plastová okna z německých profilů VEKA softline 82, izolační dvojskla s teplým rámečkem a součinitelem prostupu tepla max. U 1,1. Dveře českého výroby Eurowood s povrchem CPL
KOUPELNA
sanitární keramika a vana portugalského výrobce Sanindusa, vodovodní baterie GEOS Best Design, obklady dlažby RAKO Unistone
Terasa
ke každému bytu náleží buď francouzská okna nebo terasa, krytina na terase je z termoborovice
KOMUNIKACE
společná televizní anténa, internetové připojení O2
PODLAHY
plovoucí podlahy Eurowood, dlažby RAKO Unistone
VYTÁPENÍ, OHŘEV TEPLÉ VODY
vytápění bytových apartmánů a ohřev vody je řešen tepelným čerpadlem voda/vzduch od firmy STIEBEL ELTRON. Navržený systém vytápění umožňuje dálkovou správu přes webové rozhraní.


Stáhnout standardy v pdf

Tepelné čerpadlo

Přemýšleli jsme o našich i vašich prioritách. Co je pro nás při pobytu na horách důležité. Tepelná pohoda, horká sprcha. Také úspora energie, šetrnost vůči životnímu prostředí, pohodlné řešení vytápění a ohřevu teplé vody.

Jako nejlepší řešení jsme vyhodnotili tepelné čerpadlo.

Příroda je plná síly. Veškerá energie je jí odebrána až při neuvěřitelných -273 °C. Pomocí tepelného čerpadla lze část z této přírodní energie šetrně shromáždit a využít ji k topení nebo k ohřevu teplé vody. Takovéto zařízení má své ekonomické opodstatnění i za venkovních teplot -20°C. Po přepočtu na roční výkon nám tak příroda daruje velkou část běžné energie na vytápění.

Jako nejvhodnější bylo vybráno tepelné čerpadlo vzduch/voda renomovaného výrobce STIEBELE ETRON, které získává teplotu z venkovního vzduchu a využívá ji k topení a ohřevu vody. Inteligentněji a hospodárněji již nelze přírodní energii používat. A to dokonce po celý rok. I v zimně za mrazu.

Kontakt

PTF REALITY

CENTRUM BYLDENÍ PLZEŇ


Dřevěná 99/3, 30100, Plzeň

Tel.: +420 603 834 921

E-mail: info@ptf.cz

www.ptf.cz

www.pronajmyplzen.cz